logo
 

 Strona Główna   |   O Portalu   |   Kontakt

 
 
  Biżuteria:

do sukni ślubnej
ręcznie robiona
artystyczna
sztuczna
srebrna
złota

 
 
 

Biżuteria ręcznie robiona.

Wybierając się ze znajomymi do kawiarni czy innego miejsca w którym można spędzić miło czas, ubieramy się wygodnie ale też stylowo. By podkreślić swój styl ubioru możemy wyrazić go poprzez założenie oryginalnego i nietypowego dodatku. Biżuteria ręcznie robiona doskonale sprawdzi się jako niepowtarzalny dodatek do stroju.

Ręcznie wykonane kolczyki w odpowiednim kolorze pięknie podkreślą oczy i uwydatnią wdzięk. Naszyjnik wykonany z nietypowego materiału jak dzianina, filc czy czarny len przyciągnie uwagę nie jeden wzrok. Haftowane kolczyki w kształcie kwiatów czy serduszka założyć można do sukienki czy lekkiego sweterka, które kolorem dodadzą całej stylizacji uroku i wdzięku.

Taką biżuterię możemy zakupić w sklepach internetowych, a wybór ich jest naprawdę ogromny, lub też jeśli mamy zdolności sami ją zrobić. Biżuteria ręcznie robiona na pewno wyróżni się z tłumu i potrafi wyrazić każdy rodzaj stylu w jakim się ubieramy, pod warunkiem że zostanie odpowiednio dobrana do naszej osobowości zrobimy to z zachowaniem dobrego gustu i z umiarkowaniem. 
 
 
Foto:


biżuteria ręcznie robiona
www.bs-studio.pl