logo
 

 Strona Główna   |   O Portalu   |   Kontakt

 
 
  Biżuteria:

do sukni ślubnej
ręcznie robiona
artystyczna
sztuczna
srebrna
złota

 
 
 

Bizuteria do sukni ślubnej.

Niewątpliwie wyjątkowym i niepowtarzalnym dniem w naszym życiu jest dzień zaślubin. Jest jednym z najważniejszych wydarzeń jakiemu towarzyszy uroczysta kreacja jaką jest suknia ślubna i odpowiedni dobrane do niej dodatki. Warto dopasować je tak, by za bardzo nie odciągały uwagi od samej sukni, ale by współgrały z jej delikatnością, szykiem i delikatnym kolorem.

Sklepy z sukniami ślubnymi oferują w swej sprzedaży biżuterię dzięki czemu przymierzając kreację można od razu dobrać do niej błyszczące dodatki. Przy wyborze biżuterii pamiętać jednak trzeba o tym, by nie przesadzić z ilością, a wybrać te delikatne podkreślające fryzurę i urodę panny młodej. Kreacja z dodatkiem koronki czy haftu jest ostatnio bardzo modna i warto dobrać taką biżuterię do sukni ślubnej z delikatnym deseniem, by nie tworzyła niepasującego detalu, a podkreślała wzorzystą koronkę czy haft na sukni. Fryzurę można przyozdobić delikatnym diademem czy opaską z mieniącymi kryształkami lub drobnymi, jednolitymi perełkami.

Jeśli fryzura jest wysoko upięta doskonale sprawdzą się tutaj wiszące kolczyki, jeśli natomiast nisko odpowiednie będą klipsy, czy delikatne, nieduże tuż przy uchu. Jeśli decydujemy się też na bransoletkę powinna ona na dłoni panny młodej być delikatna i nie zawierająca jakiś ordynarnych wzorów czy kolorów, najlepiej biżuteria srebrna jeśli suknia zawiera kryształki czy kamyki w tym właśnie kolorze.

Naszyjnik również powinien być lekki i nie kolidujący zresztą dodatków, a często też nawet panny młode, które zakładają suknię z większym dekoltem rezygnują z naszyjnika, iż same kolczyki czy dekoracja we włosach wystarcza by podkreślić makijaż czy ogólnie całą kreację. Biżuteria do sukni ślubnej jest ważnym i nieodzownym elementem, który trzeba dobrać umiejętnie i z umiarem. 
 
 
Foto:


biżuteria do sukni slubnej
www.bs-studio.pl